Verantwoordelijken 2018-04-16T10:50:31+00:00
Loading...

Verantwoordelijken

vzw verpleging aan huis

Peter Benoitstraat 48
9100 Sint-Niklaas

T 03 776 60 01

home  email  facebook

facebook

Werkt u in opdracht van een voorziening voor personen met een beperking, een service flat of woonzorgcentrum, of een herstelbedrijf?

REGIO’S

SINT-NIKLAAS
Sofie Wielandt
0472/ 59 00 08
sofie.wielandt@vzwverplegingaanhuis.be

Vermeir Ingrid
0496/16 76 18
ingrid.vermeir@vzwverplegingaanhuis.be

BEVEREN/KRUIBEKE/ZWIJNDRECHT/LINKEROEVER
Verbraeken Katrin
0472/66 74 53
katrinv@vzwverplegingaanhuis.be

SINT-GILLIS-WAAS
Van Raemdonck Jo
0495/21 68 24
jo.vanraemdonck@vzwverplegingaanhuis.be

LOKEREN / STEKENE
Hesters Christel
0496/16 76 03
christel.hesters@vzwverplegingaanhuis.be

HAMME
Van Erdeghem Miriam
0486/02 56 71
miriamve@vzwverplegingaanhuis.be

ZELE
Brusselmans An
0475/89 68 39
an.brusselmans@vzwverplegingaanhuis.be

INSTELLINGEN

Rotthier Lieve
0496/16 76 01
lieve@vzwverplegingaanhuis.be

Duvillers Christine
0496/16 76 37
christineduvillers@hotmail.com

De Groote Veronique
0479/41 70 85
veronique@vzwverplegingaanhuis.be

VOORZITTER

Baert Hugo
0496/16 76 74
hugo.baert@vzwverplegingaanhuis.be

ALGEMEEN COÖRDINATOR

De Smet Jürgen
0495/91 36 70
jurgen.desmet@vzwverplegingaanhuis.be

TEAMCOÖRDINATOR OOST-VLAANDEREN

Ongena Jurgen
0470/05 63 96
jurgen.ongena@vzwverplegingaanhuis.be

TEAMCOÖRDINATOR WEST-VLAANDEREN

Alloo Inge
0496/12 11 24
inge.alloo@vzwverplegingaanhuis.be

VERATAR-COÖRDINATOR

Bulteel Els
0497/42 78 56
els.bulteel@veratar.be

www.veratar.be

ADMINISTRATIEVE ONDERSTEUNING

Goossens Christel
0496/16 76 83
christelg@vzwverplegingaanhuis.be

Verhulst Evy
0496/16 76 94
evy@vzwverplegingaanhuis.be

Van Hove Ann
0476/90 77 21
ann.vanhove@vzwverplegingaanhuis.be

KWALITEITSCOÖRDINATOR

Van den Keybus Christine
0486/78 66 75
christinevdk@vzwverplegingaanhuis.be

FACTURATIE

De Pauw Frank
0496/16 76 00
frank@vzwverplegingaanhuis.be

BOEKHOUDING

Van Den Mergel Marijke
marijke@vzwverplegingaanhuis.be